יום שבת, 4 ביוני 2011

מהפכת ה- Mobile כבר כאן!!

בימים אלו אנו חווים את מהפכת ה- Mobile, אני זוכרת איך לפני 15 שנה דיברו על מהפכת האינטרנט, תור הזהב. הקולות אמרו שאם לא תהיה באינטרנט לא תהיה קיים. אכן היום, כל מכולת שכונתית פותחת אתר באינטרנט ומשווקת אותו ברשתות החברתיות, שוכרת שירותי SEO ולעיתים עושה גם PPC.
כחברת השמה המתמחה במשרות לתחום ה- Web & Mobile אנו מטפלים במשרות רבות בתחומים אלו. משרות בתחום ה Web ומשרות בתחום ה- Mobile . משרות בתחום המובייל הולכות ותופסות תאוצה יותר ויותר כרגע וזהו סימן למהפכה. סימן נוסף הוא כיצד ילדים צעירים מאוד מורידים ל IPAD שלהם ול- Iphone שלהם או של הוריהם, אפליקציות מה- AppStore של Apple כמו שאני מוסיפה חברים ללינקדין (ואני מוסיפה בכל יום מספר...) . המהפכה של המובייל גם באה ליידי ביטוי בכך שלנגד עייני צמחה התמחות. אני זוכרת שהמשרה הראשונה שלי בתחום נכנסה לפני שנה ו- 8 חודשים מ ooVoo אחד מלקוחותיי המובילים, שביקש ממני לגייס עבורו מתכנת Android. זו הייתה הפעם האשונה ששמעתי על זה, והנה שנה ושמונה חודשים לאחר מכן, השם הפך להיות מאוד נפוץ ומי שלא מכיר מה זה אומר, כדאי שירוץ ויבדוק. בוא נאמר שזה לא רק אבן בחלל אלא שם של מערכת הפעלה... נכון שה- Android הוא מתחרה גדול של Iphone אבל עם העולם הדינאמי שלנו לא ניתן לדעת לאן עוד כל זה יוביל...ייתכן שבקרוב מערכת ההפעלה של Iphone תתאחד עם מערכת ההפעלה - Android.
המהפכה קוראת פה מעל השטח (ולא מתחת), זוהי מהפכה ששוב, מי שלא יהיה מחובר לטלפון חכם, כלשהו, יישאר מאחור.
זוהי פניה לכל המתכנתים שעדיין לא "קפצו" על הסירה. זה הזמן להסב את הניסיון שצברתם על מערכת הפעלה Windows וצברתם ניסיון בפיתוח Web להסב את ניסיונכם לפיתוח על מערכת הפעלה של מובייל. לפרטים נוספים נא לפנות אלי yifat@giyus-isky.co.il

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה